Terviseteraapia lühiloengud alustavad

Terviseteraapia taustaga

 

 

2021.aastal soovime me jätkata eelmisel aastal käime läinud soovituste sarja. Kui eelmisel aastal tutvustasime teile iga kuu üht põnevat raamatut, siis sel korral toome teieni igakuiselt ühe lühiloengu, mis on erinevatel psühholoogilisi küsimusi puudutavatel teemadel. 

 

 

 

Ühiskonnas laiemalt on üles kerkinud mitmeid (eel)arvamusi, hoiakuid ning küsimusi psühholoogide ja nende töö ümber seonduvaga. Oma lühiloengutes proovime nendele mõtetele vastata, ümber lükata mõningaid müüte ning anda vastuseid üldisematele küsimustele. Seda kõike selleks, et meie jälgijad oskaksid teadlikumalt iseenda murekohti ära tunda, teavad kuhu pöörduda ning mida sellest kõigest ka oodata.

Lühiloengu idee on alguse saanud Tallinna Ülikooli "1-minuti loengutest". Tegemist on suurepärase formaadiga, sest videomeedia on see, mis haarab kõige enam inimese tähelepanu ning hoides seda stiimulit piisavalt lühikesena, suudavad vaatajad video ka lõpuni vaadata. Seega võib arvestada, et kõik Terviseteraapia Lühiloengud on 2-3 min pikad.

Püsige meiega ja head vaatamist!

Esimese videoga tutvu meie FACEBOOKI lehel või YOUTUBE's.

© 2018 Terviseteraapia OÜ