Igal inimesel on elus perioode, kus asjad sujuvad, suhted lähedastega on rahuldustpakkuvad, tööl on kõik hästi ja ollakse õnnelikud. Kuid kuna kogu maailm on pidevas muutuses, siis võib tekkida olukord, kus vajatakse välist abi.

 

Individuaalne nõustamine

Terviseteraapia psühholoogid viivad läbi individuaalseid nõustamisseansse, kus töös kliendiga toetutakse tõenduspõhistele ja teaduslikult tunnustatud teooriatele ning töövõtetele. Peamised probleemid, millega inimesed psühholoogi poole pöörduvad, on stress, pinged, ärevus, unehäired, probleemid koolis, tööl ja suhetes, erinevad haigused, millega on kaasnenud depressioon jms.

Ühe seansi pikkus on 1-1,5h. Arvestada tuleks vähemalt 2 kohtumisega, millest esimene on eelkõige tutvumine ja probleemide kaardistamine. Mõnikord piisab 2-3 kohtumisest, sügavamate ja tõsisemate murede korral on seansikordi rohkem.

NB! Alaealiste laste puhul on oluline, et oleks vanema kirjalik nõusolek nõustamisseansside läbiviimiseks, kuid seejuures ei pea lapsevanem alati juures olema, kui selline on lapse soov.

Individuaalse nõustamise hind on 75€/kord 

MM_2017-10-02_8130-2.jpg  MM_2017-10-02_8143-2.jpgMM_2017-10-02_8145-2.jpg

 

 

 

 

 

Pere- ja paariteraapia

Pereteraapia on tõenduspõhine ja kliiniliselt tunnustatud psühhoteraapialiik, mille eesmärgiks on lahendada probleeme, mis on tekkinud inimeste suhetes on pereliikmete ja teiste lähedastega, süsteemselt. Pereteraapias keskendutakse pereliikmete omavahelistele suhetele, perekonna erinevatele arenguetappidele ja -kriisidele ning nendega toimetulekule.

Peamised probleemid, millega pereteraapiasse pöördutakse, on psüühiliste ja psühhosomaatiliste probleemidega perekonnaliige; laste ja teismeliste psüühilised, käitumislikud ja hariduslikud probleemid; seksuaalsusega seotud probleemid; paarisuhted; lahutused; perekonna laienemine; kärgperekonna tekkimine; traumaatilised kogemused ja lein; vanemlikud oskused või nende puudumine jms.

Pereteraapiasse võib tulla paar kahekesi või laiendatud perekonnaga, kuhu võivad kaasatud olla ka teised perekonnale olulised isikud (tugiisik, vanavanemad jne).

Ühe seansi pikkus on 1-1,5h. Pereteraapia pikkus on 10 kohtumist, sagedusega umbes 1 kord kuus.

Paari- ja pereteraapia hind on 90€/kord

 

MM_2017-10-02_8122-2.jpgMM_2017-10-02_8105-2.jpgMM_2017-10-02_8084-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Nõustamised toimuvad Väike-Paala 1, Tallinn, 2.korrus.

Kokkuleppelistel aegadel!

Aja broneerimiseks kirjutage meie psühholoogidele

Kristel Pällile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Annaliis Tiidusele (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

© 2018 Terviseteraapia OÜ