image0

 

 

 

📖 MAI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “TUGEV AJU. Kuidas liikumine ja treening sinu aju tugevdavad” autor Anders Hansen

Käes on mai. Riiklikud eriolukorra piirangud on leevenud, ilmad on läinud ilusamaks ning loodetavasti olete hakanud järjest rohkem oma aega värskes õhus veetma. Terviseteraapia maikuu raamatusoovitus ongi sellest, et aidata lugejal aru saada, kui palju positiivseid mõjusid on liikumisel meie ajule ning seeläbi innustada lugejat ka rohkem liikuma. 

 

 

 

 

 

IMG 2116 📖 APRILLI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “UNISED MUINASJUTUD” kirjastus Felistella

Terviseteraapia aprillikuine raamatusoovitus on mõeldud lastele ja vanematele, ehk kõigile, kes õhtuti uinuvad. Me veedame veel endiselt eriolukorra tõttu suure osa ajast toas ning lisaks läheb õhtuti aina valgemaks, mis võib mõjutada ka laste uinumist. Käesolev raamat võiks olla abiliseks teie õhtustes unerituaalides. 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 1707

26.-27.veebruaril toimus esmakordselt Eestis Seksuaalvägivalla kriisabikeskuste (Sotsiaalkindlustusamet) ning Tervise Arengu Instituudi koostöös korraldatud laste seksuaalse käitumise hindamise ja juhendamise metoodika Sensoa Lipusüsteemi koolitus erinevatele laste ja noortega tegelevatele spetsialistidele, nende hulgas ka Terviseteraapia psühholoog Kristel Päll.

Koolituse eesmärgiks on anda laste seksuaalkäitumise alaseid teadmisi, et tunda ära paremini lapse seksuaalse arengu kõrvalekaldeid ja norme ning anda esmase sekkumise oskust ja julgust.

IMG 1859 📖 MÄRTSI RAAMATUSOOVITUS 📖

 “SUGUDE PARADOKS: Miks on poisid teistsugused kui tüdrukud?”

Susan Pinker

 

Terviseteraapia märtsikuine raamatusoovitus on arengupsühholoogi ja kolumnisti Susan Pinker’ kirjutatud raamat „SUGUDE PARADOKS: Miks poisid on teistsugused kui tüdrukud?”, mis võiks sobida hästi aega, mil me alles tähistasime naistepäev

 

 

 

Lehekülg 1 / 4

© 2018 Terviseteraapia OÜ